24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla TRT sanatçısı Çiğdem Gürdal bir konser verdi:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
23 Kasım 2023 - Perşembe 08:26
 
24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla TRT sanatçısı Çiğdem Gürdal bir konser verdi:
-Başkentin Beypazarı İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla TRT sanatçısı Çiğden Gürdal, tarafından bir konser verildi.
KÜLTÜR SANAT Haberi
24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla  TRT sanatçısı Çiğdem Gürdal bir konser verdi:

BEYPAZARI  (YT)- Başkentin Beypazarı İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla TRT sanatçısı Çiğden Gürdal, tarafından bir konser verildi.

Kültür Müdürlüğü tarafından tertiplenen ve Belediye Mustafa Cankara Kongre ve Kültür merkezinde verilen konsere, Kaymakam Vedat Yılmaz, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, ilçe Milli Eğitim Müdürü Adem Uslu, emekli öğretmenlerle birlikte çok sayıda öğretmen ve davetli katıldı.

Gecede sanatçı birbirinden güzel eserleri seslendirerek, öğretmenlere ve konsere katılanlara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Konserin sonunda, belediye başkanı Tuncer Kaplan, tarafından sanatçı Çiğdem Gürdal’a çiçek takdim edilirken, verdiği konser dolayısıyla da teşekkürlerini bildirdi.

Kaymakam Vedat Yılmaz'da, gecede tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlarken, sağlık dolu yarınlar dileğinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Uslu, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla konserin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 24, Kasım, Öğretmenler, günü, dolayısıyla, , TRT, sanatçısı, Çiğdem, Gürdal, bir, konser, verdi:,
Yorumlar
Haber Yazılımı