Avlu Bostanları Sokak tek yön oldu:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Ocak 2024 - Pazartesi 09:59
 
Avlu Bostanları Sokak tek yön oldu:
Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü, yaptıkları değerlendirmeler sonrasında, en fazla trafik sıkışıklığına neden olan Avlu bostanları sokak, yolunu tek yön yaptı.
ASAYİŞ Haberi
Avlu Bostanları Sokak tek yön oldu:

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü, yaptıkları değerlendirmeler sonrasında, en fazla trafik sıkışıklığına neden olan Avlu bostanları sokak, yolunu tek yöne yaptı.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Taksi durağının oradan başlayarak, ana caddesinin arkasından Atatürk parkına kadar inen yolu tek yön olarak ilan ederek, sokağın giriş ve çıkışlarına levhalar yerleştirdi.

Alınan ve hayata geçirilen uygulama dolayısıyla bahse konu olan Avlu Bostanları soka tolunu Atatürk parkı yönünde giriş yasaklanırken, bu yolunu çarşı istikameti taksi durağından girişi tek yön olarak bu günden itibaren uygulamaya geçti.

Hala Atatürk parkı tarafından,, ters yönden girmeye çalışan, girmede ısrarcı olan sürücülere, cezai müeyyideler uygulanacak.

Emniyet Müdürlüğü, bu uygulamanın kaçınılmaz olduğunu ve sokak üzerinde trafik skışıklığının rahatlatılması açısından önemli olduğunu kaydettiler

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avlu, Bostanları, Sokak, tek, yön, oldu:,
Yorumlar
Haber Yazılımı