azi Gündüzalp Ortaokulu voleybol takımı Ankara İli 1.si oldu.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
19 Şubat 2024 - Pazartesi 14:42
 
azi Gündüzalp Ortaokulu voleybol takımı Ankara İli 1.si oldu.
Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Voleybol takımı Nevşehir ilinde düzenlenen okul sporları karşılaşmasında Ankara 1.si oldu.
SPOR Haberi
azi Gündüzalp Ortaokulu voleybol takımı Ankara İli 1.si oldu.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Voleybol takımı Nevşehir ilinde düzenlenen okul sporları karşılaşmasında Ankara 1.si oldu.

Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Voleybol takımı, okul sporları çeyrek final maçlarında Ankara ilini ve Beypazarı İlçesini temsilen katıldığı, müsabakaların düzenlendiği Nevşehir ilinde rakibini geride bırakarak,1. olarak maçı tamamladı.

Gazi Gündüzalp Voleybol takımının bu başarının ardından, Türkiye yarı final maçlarına katılmayı da garantiledi.

Okul yönetimi Okul sporları kapsamında düzenlenen müsabakalarda okullarının Kız voleybol takımının başarısının kendilerini ve ilçe halkını çok sevindirdiğini söyledi.

Okul yönetim, takımlarını çok iyi desteklediklerini ve iyi motife ederek, bu maçlara hazırladıklarını belirtirlerken, Türkiye yarı final maçlarında da takımlarını destekleyerek başarı beklediklerini ifade ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Uslu, öğrencilerin bu başarılarıyla gurur duyduklarını ve Türkiye yarı final maçlarında, önümüzdeki tarihlerde belirlenecek ilde takımlarını yalnız bırakmayacaklarını kaydetti

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: azi, Gündüzalp, Ortaokulu, voleybol, takımı, Ankara, İli, 1.si, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı