Belediye başkanına hayırlı osun ziyaretleri sürüyor:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
15 Nisan 2024 - Pazartesi 15:29
 
Belediye başkanına hayırlı osun ziyaretleri sürüyor:
-Beypazarı belediye başkanlığın seçilen Dr. Özer Kasap’a toplumun her çevresinden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
YAŞAM Haberi
Belediye başkanına hayırlı osun ziyaretleri sürüyor:

BEYPAZARI(YT)-Beypazarı belediye başkanlığın seçilen Dr. Özer Kasap’a toplumun her çevresinden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Ramazan ayının ve bayramın ardından seçimin ardından 15 gün geçmesine rağmen ilçenin yeni belediye başkanı Dr. Özer Kasap’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Belediye başkanlık makamında misafirlerini ve yada hayırlı olsun dileğinde bulunma ziyaretinde bulunan vatandaşları kabul eden Belediye başkanı Kasap, toplumun her kesimini kucaklayarak, “hoş geldiniz” diyerek karşılıyor.

Ziyaretçilerine, çay ikramında bulunan Yeni belediye başkanı Dr. Özer Kasap, ziyaretlerin ve hayırlı olsun dileklerinin ardından icraatlara başlayacaklarını ve Beypazarı’nın kaybedecek vakti olmadığını kaydetti.

Halk Eğitim merkezi müdürü ekip olarak ziyarette bulundu:

Halk Eğitm merkezi müdürü ekibiyle birlikte ziyarette bulunduğu belediye başkanına ziyaretlerin anısının Halk Eğitim merkezinde yapılan tblolardan hediye etti ve hayırlı oldsun dileklerinde bulundu.

H.E.M. Müdürü Göbütoğlu, Belediye başkanı Dr. Özer Kasap'ı H.E.M Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirirken, Beypazarı halk eğiitm merkezi müdürlüğünün çalışmaları bir çok yerde göz doldumakta olduğunu aktardı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, başkanına, hayırlı, osun, ziyaretleri, sürüyor:,
Yorumlar
Haber Yazılımı