Belediye Başkanından Bölge Milletvekillerine ziyaret:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
08 Eylül 2023 - Cuma 12:55
 
Belediye Başkanından Bölge Milletvekillerine ziyaret:
Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Ankara Milletvekillerine AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Gökgöz ile birlikte ziyaretlerinin sürdüğünü bildirdi.
SİYASET Haberi
Belediye Başkanından Bölge Milletvekillerine ziyaret:

BEYPAZARI (YT)-Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Ankara Milletvekillerine ziyaretlerinin sürdüğünü bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Ankara’nın 3. Bölge Milletvekillerine AK Parti İlçe başkanı Mehmet Gökgöz ile birlikte ziyaretlerde bulunduğunu ve ilçenin sorunlarını bizzat aktardığını söyledi.

Ziyaretleri kapsamında en son olarak önceki dönem Cumhurbaşkanı yardımcısı ve bu dönem Ankara 3. Bölge milletvekili olan, Sayın Fuat Oktay beyi ziyarette bulunduğunu anlatan belediye başkanı Kaplan, “Bölgemizin milletvekillerini, ilçem ve ilçeme yapılması gereken, yapılacak yatırımlar, planlanan yatırımla konusunda bilgilendirmede bulundum” dedi.

Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, sayın eski Cumhurbaşkanı yardımcımız, Ankara Milletvekilimiz Sayın Fuat Oktay’ beyle, birçok konuda istişarelerde bulunduklarını kaydetti.

Kaplan, sayın Başta önceki dönem Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay olmak üzere milletvekillerini, 16-17 Eylül 2023 Günlerinde düzenlenecek olan Beypazarı “Hasat festivaline” davet ettiğini aktardı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Başkanından, Bölge, Milletvekillerine, ziyaret:,
Yorumlar
Haber Yazılımı