Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz”
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
03 Ocak 2023 - Salı 12:04
 
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz”
-Beypazarı belediye başkanı, çeşitli sosyal çevrelerle bir araya gelirken, vatandaşları da belediye çardakta kabul ederek onları dinlemeye çalıştıkların bildirdi.
YAŞAM Haberi
Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz”

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı belediye başkanı, çeşitli sosyal çevrelerle bir araya gelirken, vatandaşları da belediye çardakta kabul ederek onları dinlemeye çalıştıkların bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, her fırsatta sivil toplum örgütlerine ve bazı kurumlara ziyaretlerde bulunduklarını söyledi.

Ziyaretlerde bulunduğu sırada, ziyarette bulunduğu yer ve alan ile bilgiler almaya çalıştıklarını anlatan Belediye başkanı Kaplan, “ ziyaretler çok verimli geçiyor. Öte yandan belediyede vatandaşları kabul ederek, onların dertlerini, sıkıntılarını, istek ve taleplerini dinliyoruz. Bize iletilen sorunları çözüyoruz. Belediye olarak ve Belediye başkanı olarak hizmet odaklı çalışmalarda bulunuyoruz. Bu anlamda, hizmetlerimiz saymakla bitmez. Belediye binası yaptık. Halen hayırlı olsun diye gelenler var. Kalıcı hizmetler getirmenin çabasındayız” şeklinde konuştu.

Belediye başkanı Kaplan, Belediyenin önünde bulunan çardak salonda, vatandaşları dinlemeye şu kış günlerinde onlara sıcak çay ve sıcak sohbet ortamı sağlayarak, taleplerini almaya çalıştıklarını kaydetti.

 

Kaynak: Editör: Yaşar TONBAK
Etiketler: Beypazarı, belediye, başkanı, Tuncer, Kaplan:, “vatandaşlarımızı, dinlemeye, devam, ediyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı