Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencileri Ankara 4.sü oldu.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
09 Ocak 2024 - Salı 08:19
 
Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencileri Ankara 4.sü oldu.
-Beypazarı İlçesinde bulunan Gazi Gündüzalp Ortaokulu Ankara ilinde düzenlenen, il finallerinde küçük kızlar Voleybol müsabakalarında Ankara ili 4.sü oldu.
SPOR Haberi
Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencileri Ankara 4.sü oldu.

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde bulunan Gazi Gündüzalp Ortaokulu Ankara ilinde düzenlenen, il finallerinde küçük kızlar Voleybol müsabakalarında Ankara ili 4.sü oldu.

2023-2024 yılı eğitim öğretim yılı faaliyetleri çerçevesinde 21 Kasım 2023 - 04 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve okul sporları kapsamında Voleybol turnuvasında Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu Küçük Kızlar Ankara’ dördüncüsü oldu.

Yaklaşık olarak 2 aydır süren Voleybol Ankara İl finallerinde 4 olarak finalleri tamamlayan Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencileri aldıkları bu sonuçla, grup müsabakalarında, yani Yarı Final maçlarında 11-18 Şubat 2024 tarihleri arasında oynanacak ve il bazında 4.takım olarak Ankara’yı temsil edecek.

Ankara ilini temsil edecekler.

Öğrencilere okulun bahçesinde kupalarını veren okul müdürü Şenol Tenrıseven, “takımı en güzel şekilde çalıştırarak müsabakalar hazırlayan okulumuz beden eğitimi öğretmenlerini tebrik ediyorum. Umudumuz, grup müsabakalarında da iyi bir derece elde etmelerini bekliyoruz.” dedi.

Ankara ilinde düzenlenen okul sporları Voleybol turnuvasında iller arası yapılan müsabakada 4. cü olan voleybol küçük kızlar takımını İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Uslu’nun da kabul ederek öğrencileri tebrik etmesi bekleniyor.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, Gazi, Gündüzalp, Ortaokulu, öğrencileri, Ankara, 4.sü, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı