Beypazarı İlçesinde Kaymakam ve Belediye başkanı birlikte karne dağıtım törenine katıldı.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
19 Ocak 2024 - Cuma 11:02
 
Beypazarı İlçesinde Kaymakam ve Belediye başkanı birlikte karne dağıtım törenine katıldı.
-Beypazarı ilçesinde 2023-2024 Eğitim öğretim 1. Dönem sonu karne tatili dolaysıyla 10 bin 300 öğrenci karnelerini alarak tatile çıktı.
BİLİM-EĞİTİM Haberi
Beypazarı İlçesinde Kaymakam ve Belediye başkanı birlikte karne dağıtım törenine katıldı.

BEYPAZARI (YT) -Beypazarı ilçesinde 2023-2024 Eğitim öğretim 1. Dönem sonu karne tatili dolaysıyla 10 bin 300 öğrenci karnelerini alarak tatile çıktı.

2023-2024 Eğitim öğretim 1. dönemin, yani 15 Tatilin başlaması dolayısıyla, Akşemsettin Ortaokulu ile Özel Eğitim Uygulama okullarında karne dağıtım töreni düzenledi.

Karne dağıtım törenine Kaymakam Vedat Yılmaz, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, İlçe Milli Eğitim müdürü Adem Uslu, okul müdürleri öğretmenler ve bazı aileler katıldı.

Kaymakam Vedat Yılmaz, öğrencileri tebrik ederken, kitap okumaları tavsiyesiyle ve tatilin tadını çıkarmalarını, bol bol okumaları tavsiyesinde bulundu.

Kaymakam Yılmaz öğrencilere, akılı telefon ve tablet gibi alet ve cihazlarla çok zaman geçirmeleri tavsiyesinde bulunurken, “boş şeylerle zaman geçirirseniz bu gün aldığının takdir ve teşekkür belgelerini ileriki dönemlerde almanız zor olur. Başarı düşebilir. Bu nedene çalışmanın karşılığını elbet alırsınız" ”şeklinde konuştu.

Kaymakam Vedat Yılmaz, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Akşemsettin Ortaokulu ile Özel Eğitim Uygulama okulunda öğrencilerin karnelerini verdi.

Kaymakam ve Belediye başkanı, karne dağıtımında bulundukları Özel Eğitim Uygulama okulunda okuyan öğrencilerle yakından ilgilenerek, okul müdürü Levent Yüksel’den öğrencilerin durumları, eğitim durumları, öğrenme yetenekleri konusunda bilgiler aldı.

İlçe Milli Eğitim müdürü Adem Uslu, hayırlısıyla 2023-2024 Eğitim öğretim döneminin 1. Dönem sonuna gelmiş bulunduklarını ve bu gün ilçe genelinde 10 bin 300 öğrencinin karnelerini alarak tatile çıkacaklarını söyledi.

Kaymakam Vedat Yılmaz, belediye başkanı Tuncer Kaplan, ve İlçe Milli Eğitim Müdürü karne dağıtımında bulundukları okullardan öğrencilere iyi tatiller dileğinde bulundu.

15 Tatilin ardından öğrenciler, 05 Şubat 2024 Pazartesi günü yeniden Ders başı yapacaklar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beypazarı, İlçesinde, Kaymakam, ve, Belediye, başkanı, birlikte, karne, dağıtım, törenine, katıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı