İyi Parti Beypazarı İlçe yönetimi istifa etti.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
21 Aralık 2023 - Perşembe 16:36
 
İyi Parti Beypazarı İlçe yönetimi istifa etti.
-İyi Parti Ankara Milletvekili Yüksel Arslan’ın bu gün partisinden istifa etmesinin akabinde ilçe yönetimi de topluca istifa ettiklerini bildirdi.
SİYASET Haberi
İyi Parti Beypazarı İlçe yönetimi istifa etti.

BEYPAZARI  (YT)- İyi Parti Ankara Milletvekili Yüksel Arslan’ın bu gün partisinden istifa etmesinin akabinde ilçe yönetimi de istifa ettiklerini bildirdi.

İyi Parti Beypazarı İlçe Başkanı Yakup Türkoğlu, İyi Parti İlçe başkanı olarak, Yönetim kurulu üyeleri, Kadın Politikaları başkanlığı, Gençlik Kolları başkanlığı olarak İyi Parti üyeliğinden ve tüm görevlerinden istifa kararı aldıklarını ve istifalarını verdiklerini söyledi.

Yakup Türkoğlu, İstifalarına gerekçe olarak şu açıklamada bulundu:

“Tabanın sesini dinleyeceğini ve bu doğrultuda karar alınacağı söylenmesine rağmen: Ankara teşkilatının 21 ilçe başkanının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mansur Yavaş'ı destekleme talepleri göz ardı edilerek gösterilen tavır ve yapılan söylemler bu kararın alınmasının gerekçesidir.

Bilinmelidir ki, Beypazarı teşkilatı olarak hemşerimiz Sn. Mansur Yavaş'ın her zaman ve her şartta, dün olduğu gibi bugün de yanındadır. Görevde olduğumuz süre içerisinde yaptığı çalışmalardan dolayı başta Yönetim Kurulu üyelerimiz ve tüm partililerimize teşekkür ederiz.” denildi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, Parti, Beypazarı, İlçe, yönetimi, istifa, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı