Kent Bilgi Sistemi kapsamında Belediye personeline seminer verildi.
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
05 Ağustos 2023 - Cumartesi 12:45
 
Kent Bilgi Sistemi kapsamında Belediye personeline seminer verildi.
-Beypazarı belediye başkanlığı, Çevre, şehircilik ve İklim değişikliği Bakanlığı tarafından Uygulanan “Kent Bilgi Sistemi(KBS)Standartların belirlenmesi Projesi Projesi” kapsamında Belediye personeline seminer verildiğini bildirdi.
GENEL Haberi
Kent Bilgi Sistemi kapsamında Belediye personeline seminer verildi.

BEYPAZARI  (YT)- Beypazarı belediye başkanlığı, Çevre, şehircilik ve İklim değişikliği Bakanlığı tarafından Uygulanan “Kent Bilgi Sistemi(KBS)Standartların belirlenmesi Projesi Projesi” kapsamında Belediye personeline seminer verildiğini bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Çevre, şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından uygulanan “Kent Bilgi Sistemi Standartların belirlenmesi Projesi kapsamında Belediye meclis toplantı salonunda Personele seminer verildiğini söyledi.

Bu projeyle birlikte vatandaşlar başta altyapı verileri olmak üzere kentsel verilerin toplanıp sisteme aktarımı sayesinde kolaylıkla Beypazarı ile ilgili genel bilgilere rahatlıkla ulaşabileceklerini belirten belediye başkanı Tuncer Kaplan, “Vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak olan proje ile ilgili önümüzdeki günlerde detaylı bir bilgilendirme yapacağız. Konunun üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Kentimizin bilgisini de önemsiyoruz. Bu konuya ivme kazandıracağız” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kent, Bilgi, Sistemi, kapsamında, Belediye, personeline, seminer, verildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı