Siyasi Partilerin belediye başkan adayları mahalle ziyaretlerinde
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
09 Mart 2024 - Cumartesi 11:26
 
Siyasi Partilerin belediye başkan adayları mahalle ziyaretlerinde
-31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri dolayısıyla siyasi partilere Belediye başkan adayları taşra mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.
SİYASET Haberi
Siyasi Partilerin belediye başkan adayları mahalle ziyaretlerinde

BEYPAZARI (YT)- 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri dolayısıyla siyasi partilere Belediye başkan adayları taşra mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Cumhur ittifakı belediye başkan adayı ve Belediye başkanı Tuncer Kaplan, İYİ Parti Belediye başkan adayı Veysel Ayık, CHP Belediye başkan adayı Dr. Özer Kasap, Yeniden Refah Partisi Belediye başkan adayı Haydar Çalışkan, mahalle ziyaretlerini sürdüklerini bildirdi.

Belediye başkan adayları, ilçe başkanlarının da katılımıyla çalışmalarda buluşmak üzere mahalle ziyaretlerinde, köy konaklarında, köy kahvesinde, köy odasında, mahalle ihtiyar heyeti ve mahalle halkıyla bir araya geliyor.

Bu anlamda, İYİ Parti Belediye başkan adayı Veysel Ayık, CHP Belediye başkan adayı Dr. Özer Kasap, Yeniden refah Partisi belediye başkan adayı Haydar Çalışkan, Belediye başkanı seçilmeleri halinde, sosyal belediyeciliği hakim kılacaklarını ve projelerini anlatmaya devam ediyorlar.

Öte yandan Cumhur ittifakı Belediye başkan adayı ve Başkanı Tuncer Kaplan, 10 yıllık iktidarları döneminde yaptıklarını, köylünün her daim yanında bulunduklarını ve köylere çok sayıda köy konağı inşa ettiklerini aktardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Siyasi, Partilerin, belediye, başkan, adayları, mahalle, ziyaretlerinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı