Yeni Başhekim göreve başladı:
BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU
Haber
30 Aralık 2022 - Cuma 13:43
 
Yeni Başhekim göreve başladı:
-Beypazarı Devlet Hastanesi başhekimliğine atanan Dr. Hasan Başkaya, göreve başladı.
SAĞLIK Haberi
Yeni Başhekim göreve başladı:

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Devlet Hastanesi başhekimliğine atanan Dr. Hasan başkaya, göreve başladı.

Başhekimliğe atanan Başkaya, daha öncesi Bayburt Devlet Hastanesinde çalıştı. Ardından yurt dışı görevde(Almanya’da) Tıp bilimi üzerine yüksek Lisans yaptı. Ardından, Polatlı Devlet Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevinde bulundu. Sağlık Bakanlığı AB Projeleri çalıştı. Bakanlık İstatistik şube müdürlüğü görevinde bulundu. Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhekim yardımcısı olarak çalıştı. Kamu Hastaneleri Kurumunda Uluslararası ilişkiler ve Proje yönetimini Daire Başkanlığında, kurucu olarak görev aldı.

Ardından, Nallıhan Devlet hastanesi Başhekimliği görevinde bulundu. Ardından Ankara Sincan Ceza İnfaz Kurumları, Kampus Devlet Hastanesi başhekimliğinde bulundu. Ardından da Beypazarı Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atandı.

Başhekim halen, Hacettepe Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalında Doktora yapmaktadır.

Başhekim Dr. Başkaya, Beypazarı halkı için ve Beypazarı Devlet Hastanesi için müjdeli bir haber ile Beypazarı Devlet Hastanesine Uzman Dr. olarak 34 Hekimin atandığını aktardı.

-Beypazarı Devlet Hastanesi başhekimliğine atanan Dr. Hasan başkaya, göreve başladı. - Birlik Haber Ajansı-BHA (birlikhaberajansi.com.tr)

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Başhekim, göreve, başladı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı