Get Adobe Flash player

Ayaş İlçesinde duraktan çalınan Ticari Taksi Beypazarı İlçesinde bulundu:

Ayaş İlçesinde duraktan çalınan Ticari Taksi Beypazarı İlçesinde bulundu:
-Ayaş ilçesinin Hacıveli Mahallesinde bulunan Taksi durağından çalınan ticari taksi Beypazarı İlçesinde bulundu:25.01.2018 15:35

AYAŞ (YT) – Ayaş ilçesinin Hacıveli Mahallesinde bulunan Taksi durağından çalınan ticari taksi Beypazarı İlçesinde bulundu:

Alınan bilgiye göre, Taksi durağında beklemede olduğu ve kontak anahtarının da üzerinde  bırakılan 06 BTA 06 Plaka sayılı Muzaffer Çobanoğlu’na ait ticari otomobil, araç sahibinin bir anlık dalgınlığı sonucu henüz kimliği belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından çalındı.

Araç sahibi, tüm güvenlik birimlerine haber vermesinin akabinde harekete geçen tüm birimler, 1 saat sonra çalıntı aracı, Beypazarı İlçesinde terk edilmiş halde buldu.

Araç sahibi Muzaffer Çobanoğlu, aracının bu kadar kısa sürede bulunmasına çok sevindiğini, aracının bulunmasında emeği geçen Ayaş İlçe Emniyet Müdürlüğünün bütün personeline ve Emniyet Teşkilatına teşekkürlerini bildirdi.

Ayaş Emniyet Müdürlüğü yetkilileri,  aracı çalan, yada hırsızlık olayına karışan kişi yada kişilerin aranmasına devam edildiği ve henüz kimliğinin de belirlenemediği kaydedildi.

Beypazarı İlçesinde terk edilmiş halde bulunan ticari araç, buradan Ayaş Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından Ayaş ilçesine götürülerek, sahibine teslim edildi.

 

 

 

Kaynak: YT

Diğer Ayaş haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir