Get Adobe Flash player

-Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye’de tebrikleri kabul ediyor

-Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Belediye’de tebrikleri kabul ediyor
Beypazarı belediye başkanlığına seçilen Kaplan, bundan sonra Beypazarı halkının Belediye başkanı olacağını ve Beypazarı’nın geleceği için çalışacağını söyledi.01.04.2014 00:00

BEYPAZARI (BBB) - Beypazarı Belediye başkanlığını kazanan AK Partinin adayı Tuncer Kaplan, dün sabahtan itibaren, belediyede hayırlı olsun tebriklerini kabul ediyor.

Beypazarı belediye başkanlığına seçilen Kaplan, bundan sonra Beypazarı halkının Belediye başkanı olacağını ve Beypazarı’nın geleceği için çalışacağını söyledi.

Yeni belediye başkanı Kaplan, eski başkan Cengiz Özalp ve yine ski belediye başkanı İbrahim Demir ve Belediye meclis üyeleriyle birlikte Belediye başkanlık makamında hayırlı olsun tebriklerini kabul ediyorlar.

Yeni belediye başkanına Hayırlı olsun çiçeği gönderiliyor:

Tuncer Kaplan’ın Beypazarı belediye başkanlığına seçilmesinin akabinde, sevenleri, iş adamları ve yakın dostları ile birçok kişi ve kuruluş tarafından hayırlı olsun mesajlarıyla birlikte çiçekler gönderiyorlar.

3 Belediye Başkanı bir arada:

Belediye başkanlığı makamında Belediye başkanı Kaplan,'ın tebrikleri sağında ve solunda durun 2 eski belediye başkanı ile birlikte kabul etmesi gözlerden kaçmazken, böylesi bir dayanışmanın ve kaynaşmanın ilçede şimdiye kadar görülmediği kaydedilirken, bu ekibin şimdiden başarılı olmaması için hiç bir sebebin görülmediği, ilçede yıllardır özlenen ve beklenen tabunun oluştuğu gözlerden kaçmadı
\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\nEtiketler: Yeni başkan Kaplan - tebrikleri kabul ediyor
Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir