Get Adobe Flash player

-Beypazarı Çantırlı mahalle muhtarlığı ve Derneği ortak çalışmasıyla mahallenin en yüksek noktasına Bayrak direği dikildi.

-Beypazarı Çantırlı mahalle muhtarlığı ve Derneği ortak çalışmasıyla mahallenin en yüksek noktasına Bayrak direği dikildi.
-Beypazarı’nın Çantırlı mahallesi muhtarlığı ve Köy derneği, köylerinin en yüksek noktasına, bayrak direği dikerek, istiklal marşı eşliğinde Bayrağımız göndere çekildi.02.01.2021 13:30

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı’nın Çantırlı mahallesi muhtarlığı ve Köy derneği, köylerinin en yüksek noktasına, bayrak direği dikerek, istiklal marşı eşliğinde Bayrağımız göndere çekildi.

Beypazarı Çantırlı mahallesi Muhtarlığı ve Dernek başkanlığının başlattığı çalışma ile köyün üst kısmına ve hâkim bir tepeye 18 metrelik Bayrak direği dikilerek, istiklal marşımız eşliğinde göndere 2x3 metre ebadında Bayrağımız çekildi.

Bayrak Direğinin dikilmesinin akabinde, bayrak direğine bayrağımızın çekilmesi anına Belediye başkanı Tuncer Kaplan, mahalle Muhtarı Fikret Yılmaz, Çantırlı Derneği başkanı Mimar Uslu ile köyün gençleri katıldı.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, mahalle muhtarı Fikret Yılmaz ve Dernek başkanı Mimar Uslu’yu tebrik ettiğini belirterek, “Bağımsızlığımızın sembollü olan İstiklal marşımızı hep bir ağıdan söyleyerek, göndere bayrağımızı çektik.” dedi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, ilçenin tüm köylerine, mahallelerine çok önem verdiklerini ve başkente yakışır mahalleler haline getirmeye çalıştıklarını kaydetti.

Bayrağımızın göndere çekilmesinin akabinde, tüm şehitler için saygı duruşunda bulunulurken, yine tüm şehitlerimize fatihalar gönderildi.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir