Get Adobe Flash player

-Beypazarı Mesleki ve Teknik Anadolu,(Kız Meslek) lisesi TÜBİTAK BİLİM Fuarı açıldı:

-Beypazarı Mesleki ve Teknik Anadolu,(Kız Meslek) lisesi TÜBİTAK BİLİM Fuarı açıldı:
Beypazarı İlçesinde bulunan Okulların sergileri ve bilim fuarları ile TÜBİTAK destekli fuarları açılıyor.30.04.2019 19:00

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde bulunan Okulların sergileri ve bilim fuarları ile TÜBİTAK destekli fuarları açılıyor.

Beypazarı Mesleki ve Teknik Anadolu(Kız meslek) lisesi TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Kaymakam tarafından açıldı.

Okulun bahçesinde TÜBİTAK destekli Bilim fuarının açılışına Kaymakam Can Aksoy, Belediye başkan yardımcısı Osman Tuncel, İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, Okul müdürü Hüriye Circav, diğer okulların müdürleri ve aileler ile öğrenciler katıldı.

Okul müdürü Huriye Circav, TÜBİTAK bilim fuarında okulun öğrencilerinin Öğretmenleri ile birlikte yaptıkları birbirinden güzel 23 Projenin sergilendiğini söyledi.

Kaymakam Aksoy, Belediye başkan yardımcısı Tuncel, İlçe milli eğitim müdürü Hürrem Dursun, okulun bahçesinde sergilenen projeleri hep birlikte gezerek, gerek öğrencilerden, gerek öğretmenlerden projeler hakkında bilgi aldı.

Sergiyi gezmesinin akabinde Kaymakam Can Aksoy, okul müdürüne yatıkları çalışmalarla ilgili teşekkürlerini sunarken, projede bulunan öğrencileri de ayrı ayı tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir