Get Adobe Flash player

-Beypazarı Muhtarlar Buluşması Kayabükü mahallesinde oldu:

-Beypazarı Muhtarlar Buluşması Kayabükü mahallesinde oldu:
Her ay düzenli olarak Muhtarlar tarafından yapılan toplantıların bu ayki buluşması Kayabükü mahallesinde yapıldı.01.02.2020 18:59

BEYPAZARI (YT)- Her ay düzenli olarak Muhtarlar tarafından yapılan toplantıların bu ay ki, buluşması Kayabükü mahallesinde yapıldı.

Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı olan ve Kayabükü mahallesi Muhtarı Muammer Köksal’ın mahallesi Köy kahvesinde düzenlenen toplantıya Kaymakam Temel Ayca, Jandarma Komutanı yüzbaşı Haluk Muharrem Uzun, Milli Eğitim şube müdürü Rahmi Çalışkan, İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun, İlçe Tarım Orman müdürü Fatih Süverdem ile çok sayıda muhtar katıldı:

Açış konuşmasını Yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, düzenli olarak her ay bir mahallede toplanarak, muhtarlar ile Kurum amirleri arasında bir diyalog sağlamaya çalıştıklarını ve bu vesile ile de muhtarların sorunlarını ilgili kurum müdürlerine aktardıklarını söyledi.

Kaymakam Temel Ayca’da, düzenli olarak yapılmaya çalışılan toplantılara katılmaya özen gösterdiğini ve tüm muhtarların sorunlarını da kendilerinden öğrenme fırsat bulunduğunu söyledi.

Kaymakam Temel Ayca, düzenlenen toplantıda, dile getirilen istek ve sorunları bir rapor haline getirerek, bir sonraki toplantıya kadar, hangilerini yapabiliyoruz ve yaptıklarımız da bu toplantılarda duyurmaya çalıştıklarını kaydetti.

Muhtarlardan kurum amirlerine ve müdürlerine yöneltilen sorular, yerinde ilgili kurum amiri ve müdürü tarafından cevaplanmaya çalışılırken, Kaymakam Temel Ayca, bir bir sorunların çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını aktardı:

Muhtarlar Toplantı alanına sığmadı.

Öte yandan toplantıya Katılan Muhtarlar toplantının yapılacağı alana sığmayınca, Kayabükü mahallesine kocaman bir köy konağı yapılmasını istedi.

Jandarma Komutanlığı da tüm mahalle girişlerine Kamera sistemi kurulmasının kaçınılmaz olduğunu ve kısa süre içinde kamere sisteminin kurulmasının önemli olduğu hatırlatıldı.

 .

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir