Get Adobe Flash player

-Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle, Jandarma Komutanına ziyarette bulundu:

-Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle, Jandarma Komutanına ziyarette bulundu:
-Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle bitlikte ilçeye yeni atanan jandarma Komutanı Yüzbaşı H. Muharrem Uzun’a ve Kakarakol komutanı kıdemli Başçavuş Fatih Demirbaş'a hoş geldiniz ziyaretinde bulundu:21.08.2019 17:21

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle bitlikte ilçeye yeni atanan jandarma Komutanı Yüzbaşı H. Muharrem Uzun’a ve Merkez Karakol komutanı olarak atanan  Jandarma Kıdemli Başçavuş Fatih Demirbaşa ayrı ayrı ziyaret ederek, hoş geldiniz ziyaretinde bulundu:

İlçe jandarma Komutanlığında ziyaretleri kabul eden Jandarma Komutanı Yüzbaşı Uzun, muhtarların kendisine yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, Jandarma Komutanına mahalleler hakkında bilgi verirken, muhtarlar derneğini oluşturan muhtarları da tanıttı.

Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, jandarma komutanına kendirini mahallelerine de beklediklerini ve böylece mahalleleri daha yakından tanıma fırsatı bulmuş olacaklarını aktardı.

İlçe’nin yeni Jandarma Komutanı Yüzbaşı H. Muharrem Uzun, bir süre sonra köy ve mahalle ziyaretlerine başlayacağını ve muhtarları yakından tanımak istediğini kaydetti.

Merkez Karakol Komutanı da ziyaret edildi:

Merkez Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş, Fatih Demirbaş, ta Muhtarlar Deneğini Yönetim kurulunun kendilerine yaptığı ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir