Get Adobe Flash player

-Beypazarı Şoförler ve otomobilciler Odası başkanlığına Ömer Ercan, adaylığını açıkladı:

-Beypazarı Şoförler ve otomobilciler Odası başkanlığına Ömer Ercan, adaylığını açıkladı:
-Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler odasının yapılacak Olağan genel kurulu için, şoförler odası başkanlığına Ömer Ercan, Aday olduğunu bildirdi.18.01.2018 20:12

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler odasının yapılacak Olağan genel kurulu için, şoförler odası başkanlığına Ömer Ercan, Aday olduğunu bildirdi.

Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığına adaylığını açıklayan Ömer Ercan, kongrede seçilmesi akabinde şoför esnafı için canla başla çalışacağını söyledi.

Ahmet çalışmadı, Mehmet çalışmadı diyemem, seçildiğimde şoför esnafının sorunlarını dinleyerek masaya yatırıp, çözüm arayışları içinde olacağını belirten Ercan, “Geçmişteki yönetimde bulunan arkadaşlarda bir şeyler yaptılar. Ama ben geldiğimde, birçok konuda daha duyarlı olacağım. Şoförlükten geliyorum ve şoför arkadaşımın sorunlarını iyi biliyorum. Çözüm yollarını da biliyorum. Bana güvenenin, güvenini boşa çıkarmayacağım” dedi.

Kendisine güvenenleri uyandırmayacağına değinen Ömer Ercan, şunları kaydetti.

“10 Şubat 2018Cumartesi günü yapılacak kongre için çalışmalarımı başlattım. Tüm arkadaşlara ulaşmaya çalışıyorum. Şoför arkadaşımın sorunları için, şoför arkadaşımın yol arkadaşlığı için, sorunların çözümü için, bana güvenenleri utandırmamak için, şoför arkadaşımın aracının düzenli yürümesi için ve şoför olduğum için buraya aday oldum”

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir