Get Adobe Flash player

-Emniyet Müdürlüğü Denetimlerini çok yönlü sürdürüyor:

-Emniyet Müdürlüğü Denetimlerini çok yönlü sürdürüyor:
-Beypazarı İlçe emniyet Müdürlüğü, ilçe genelinde gerek Asayiş gerek Trafik denetimlerini, gerekse eğlence mekânlarına denetimlerini sürdürüyor.02.05.2019 14:46

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçe emniyet Müdürlüğü, ilçe genelinde gerek Asayiş gerek Trafik denetimlerini, gerekse eğlence mekânlarına denetimlerini sürdürüyor.

Emniyet Müdürü Yurtsever’in yönettiği Asayiş operasyonunda 100 dolayında polis memuru görev alırken, Emniyet güçleri 8 ayrı noktada başlatılan eş zamanlı denetimlerde, 500 araç sorgulaması yapılırken, bu uygulamada 5 Araç trafikten men edilirken,  araç sürücülerine 15 bin TL de cezai işlem uygulandı.

Umuma açık Kıraathane ve kafeterya gibi yerlerde yapılan denetimlerde 2 iş yerine sigara yasağına uymadıkları gerekçesiyle Ceza kesildi.

Ayrıca sürdürülen denetim uygulamalarında da bu güne kadar trafikten 20 Motosiklet men edildiği öğrenilirken 60 dolayında da araç, ya da sürücüsüne cezai işlem uygulandı.

Emniyet müdürlüğü yetkilileri, ilçede Nisan ayı içinde yapılan trafik denetimlerin araç ve motosiklet sürücülerine 200 bin TL oranında cezai müeyyidenin uygulandığını aktardılar.

Emniyet müdürü, Mehmet Ali Yurtsever, bu tür operasyon ve denetimlerin artarak sürdürüleceğini, ramazan ayı içinde denetimlerde bulunacaklarını kaydetti.

Emniyet müdürlüğü, ilçede Modifiye araç, Modifiye motosiklet, kask takmayan motosiklet sürücülerine yönelik denetimlerin aksatılmadan sürdürüleceğini, Modifiye araçların trafikten men edilmesi içinde parka çekildiğini belirtti.

D 140 Kontra Kesim Nolu Karayolu(Alparslan Türkeş Bulvarı ) üzerine araç parkı yasak

Emniyet Müdürlüğü Ankara-Beypazarı-Nallıhan Arası ulaşımı sağlayan ve ilçe merkezinden geçen D 140 Kontra kesim nolu, devlet karayolu üzeri, Beypazarı şehir için geçişi(Alparslan Türkeş Bulvarı) üzerine sağlı sollu olarak park yasağını hayata geçirdiklerini de bildirdi.

Jandarma Ekipleri de eski beldelerden, Karaşar, Kırbaşı ve Uruş(mahallesi) Karayolu üzerinde Eş zamanlı denetimlerde bulundu:

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir