Get Adobe Flash player

-İngiltere’den çıktı yola, Beypazarı’nda verdi mola:

-İngiltere’den çıktı yola, Beypazarı’nda verdi mola:
-İngiltere de yaşan Farid Feyadi, İslam dinini seçmesinin ardından, İslam’ın barış dini olduğunu anlatmak üzere yola koyuldu.15.02.2020 14:36

BEYPAZARI (YT)-İngiltere de yaşan Farid Feyadi, İslam dinini seçmesinin ardından, İslam’ın barış dini olduğunu anlatmak üzere yola koyuldu.

İngiltere’de yola çıkan Feyadi, 4 ay öncesi ülkesinden yola çıktı ve hedefinin de Kutsal Topraklar, Mekke olduğunu söyledi.

Feyadi, İslam’ın barış dini olduğunu özümsemesinin ardından yolları düşerek, bunu anlatmak üzere Kutsal topraklara doğru yürüyor.

Beypazarı İlçesinde mola veren, İngiliz vatandaşı Feyadi 4 ay öncesi yolculuğa çıktığını ve Mekke’ye yürüdüğünü yolculuğunda Beypazarı’na geldiğini kaydetti.

Beypazarı İlçesinde AK Parti yöneticileri tarafından karşılanan Feyadi, ilçede yorgunluğu gidermesi için bir gece mola verdi.

Molanın ardından tekrardan yola koyulan Feyadi, Temmuz ayında Suudi Arabistan’ın Mekke şehrinde olmayı planladığını ve hac farizasını  ifa edeceğini anlatan Feyadi, ilçede partililer tarafından uğurlandı:

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir