Get Adobe Flash player

-MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’ın kabulleri:

-MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’ın kabulleri:
-MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan, parti binasında vatandaşları ve sivil örgüt temsilcilerini kabul ediyor.08.01.2021 16:53

BEYPAZARI (YT)-MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan, parti binasında vatandaşları ve sivil örgüt temsilcilerini kabul ediyor.

MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan, vatandaşların ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin sorunlarını ilçe binasında, alınan önlemler çerçevesinde (Kovid-19) dinlemeye özen gösterdiğini söyledi.

Bağımsız Denetci Sefa Varlık’tan Ziyaret:

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan’ı parti binasında, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, bağımsız denetçi, son dönem il Genel meclisi üyesi, Sefa Varlık'ta ziyaret ederek, çeşitli konularda görüş ve fikir alışverişinde bulundular. MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, kendisine ziyarette bulunan Sefa Varlık’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde ve kapı tuzla escort girişişinde vatandaşların, yada sivil örgüt temsilcilerinin Parti binasına girişte ellerini dezenfekte etmelerinin ardından tek, tek kabul ederek onların sorunlarını dinlediğini belirten MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, şunları kaydetti:

“Küçük yerlerde size gelenleri kabul etmeme gibi bir lüksünüz yok. Vatandaş gelmesin dediğimizde, konu yanlış anlaşılır. Biz, Parti olarak her zaman vatandaşın yanındayız ve sorunlarını dinliyoruz. Bu anlamda İlçe başkanlığımız ziyaret eden vatandaşlar, yada sivil toplum örgütü temsilcilerimizle tek tek görüşerek, onları dinliyoruz. Bizlere sorunlarını aktarıyorlar. Bu anlamda kimseyi de kapımızdan geri çevirme gibi bir durumumuz söz konusu olamaz.”

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir