Get Adobe Flash player

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla telefonla arayan, Sosyal medya hesaplarından mesaj atan tüm dostlara ve değerli kurum amirlerine teşekkürler.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla telefonla arayan, Sosyal medya hesaplarından mesaj atan tüm dostlara ve değerli kurum amirlerine teşekkürler.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla telefonla arayan, Sosyal medya hesaplarından mesaj atan tüm dostlara ve değerli kurum amirlerine teşekkürler. 11.01.2021 16:58

BEYPAZARI (YT)-10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü olması(dün) dolayısıyla, bu günümüzü kutlamak üzere, Sosyal medya hesaplarından, gerekse telefonla arayarak günümüzü kutlayan değerli dostlara ve değerli kurum amirlerimize sonsuz teşekkürler.

Sayın Cumhuriyet Başsavcımız Alp Giray beye teşekkürler:

10 Ocak çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla, bu günümüzü kutlayan değerli Cumhuriyet Başsavcımız Alp Giray beye teşekkür ediyorum.

Sayın Belediye başkanı Tuncer Kaplan, beye de çok teşekkürler. 

Belediye Başkanı Kaplan'da,Mesaj yayımlayarak, 10 Ocak çalışan Gazetecilerin(bizlerin) gününü kutladı.

İlçe Müftümüze ’de teşekkürler:

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bugün ilçede tuzla escort gazetecileri ziyaret eden ve makamında kabul eden İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun, bizleri, hediyeleriyle onura ederek, günümüzü kutladı.

İlçe Müftümüz Karakoyun, bizler için önem arzeden, “Kur’an’ı kerim ve meali”, “Peygamberimizin Hayatı” "Temel Dini Bilgiler" “Diyanet, Digital Çağ ve Din İstismarı konulu” dergisi ve içindeki çok önemli bilgileri ile insanlara ışık tutan “Diyanet Takvimi” hediyesi bizleri gerçekten çok mutlu etti. Kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir