Get Adobe Flash player

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı kutlamaları çerçevesinde tüm okulların bahçelerinde balonlar uçuruldu:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı kutlamaları çerçevesinde tüm okulların bahçelerinde balonlar uçuruldu:
-23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı kutlamaları çerçevesinde, Korana virüsü tedbirleri kapsamında, Beypazarı İlçesinde bulunan okulların bahçelerinde havaya balonlar uçuruldu.23.04.2020 16:55

BEYPAZARI (YT)- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı kutlamaları çerçevesinde, Korana virüsü tedbirleri kapsamında, Beypazarı İlçesinde bulunan okulların bahçelerinde havaya balonlar uçuruldu.

Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde düzenlenen balon uçurma törenine İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun’da katılırken, havaya balon uçurulması öncesinde İstiklal marşı okundu ve ardından üzerine, Bayrak resmi, Atatürk resmi bulunan balonlar, ilçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, okul müdürü Ramazan Genç ve öğretmenler tarafından havaya bırakıldı.

İlçe Milli Eğitim müdürü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen ve dünyada tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl 100. Yılını kutladıklarını, aynı zamanda TBMM’nin kuruluşunun da 100. Yılını idrak ettiklerini söyledi.

İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, akşam saat 21.00 de balkondan hep birlikte İstiklal marşımızı ve akabinde çocuklar için 23 Nisan'a özel Milli Eğitim bakanlığımız tarafından bestelenen 100. yıl marşını hep birlikte söylemek için Balkonlara beklediklerini ifade etti:

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir