Get Adobe Flash player

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Beypazarı İlçesinde coşkuyla kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Beypazarı İlçesinde coşkuyla kutlandı
-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. kuruluş yıl dönümü Ankara'nın Beypazarı ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.29.10.2019 11:30

BEYPAZARI (YT) – 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. kuruluş yıl dönümü Ankara'nın Beypazarı ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.

Kaymakam Temel Ayca, Cumhuriyet Bayramının 96. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etti.

Beypazarı Hanlar Önü Meydanı ile Bankalar Caddesi üzerinde düzenlenen törene Kaymakam Temel Ayca, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Alp Giray Yapar, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Haluk Muharrem Çoşkun, Emniyet Müdürü Mehmet Ali Yurtsever, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, Gaziler Derneği Başkanı Ali Yalçınkaya ve Gaziler, Belediye başkan yardımcısı Osman Tuncel, AK Parti ilçe başkanı Mehmet Gökgöz, daire amirleri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Ayca, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, öğrencilerin ve vatandaşların bayramını kutladı.

Kaymakam Temel Ayca, yaptığı konuşmada, cumhuriyetimizin 96. Yıllık geçmişi, milletimizin en zor durumlarda nasıl yeniden ayağa kalkabileceğini gösteren, geleceğimiz için bize umut veren, attığımız her adımda ders almamız gereken bir dönem olduğunu söyledi.

Kutlamalar, resmi geçitle son buldu:


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir