Get Adobe Flash player

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz: “ vatandaşın sesine duyarlıyız”

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz: “ vatandaşın sesine duyarlıyız”
-AK Parti Beypazarı İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, Beypazarı İlçesinin daha iyi noktalarda olması için üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaya çalıştıklarını bildirdi.06.06.2020 13:40

BEYPAZARI (YT)- AK Parti Beypazarı İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, Beypazarı İlçesinin daha iyi noktalarda olması için üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaya çalıştıklarını bildirdi.

AK Parti İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, Cumhur ittifakı ortağımız MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’la da bir araya gelerek, ilçeye gelecek ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında görüşerek, çalışmaların hızlandırılmasını ve geciktirmeden halkın istek ve taleplerine cevap vereceklerini söyledi.

AK parti Beypazarı İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, AK Parti iktidarının Türkiye’mizde çok güzel ve kalıcı işler başardığını ve en son olarak ta Korona virüsü salgını dolayısıyla alınan önlemlerin ve verilen mücadelenin, bütün dünya ülkelerinde örnek teşkil etmeye başladığını ve bunların küçümsenemeyeceğini,, yada göz ardı edilemeyeceğini kaydetti.

Beypazarı İlçesinin Tarımı, Tarihi ve Turizmiyle(3Tsi) başkentin tarihi İpek yolu üzerinde bulunan bir ilçesi olduğuna değinen AK Parti İlçe Başkanı Gökgöz, şunları kaydetti:

“Allahın izniyle Şu Korana belasından da kurtulacağız. Beypazarı eskiden olduğu gibi yine cıvıl cıvıl, hafta sonları ve yaz aylarında yüz binleri ağırlayan bir ilçe olarak yine aynı konuma geleceğiz. Tüm hemşehrilerimize, esnafımıza yol gösterici oluyoruz”.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir