Get Adobe Flash player

AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİSİ ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI:

AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİSİ ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI:
- AK Parti Beypazarı Aralık ayı ilçe Danışma toplantısına katına Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan: “ Tüm dünyada Müslümanları savunuyoruz. Bu gücü de sizlerden aldık”.25.12.2019 14:52

BEYPAZARI (YT)- AK Parti Beypazarı İlçe Başkanlığı Aralık Ayı ilçe danışma toplantısı yapıldı.

Halk evi toplantı salonunda düzenlenen İlçe danışma meclisi toplantısına Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı Hatice Çakmak, İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, Kadın Kolları başkanı Sabriye Yılmaz, Gençlik kolları başkanı ve mahalle temsilcileri ile partililer katıldı.

AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Gökgöz,ilçeye 500 konut yapılacak:

Toplantının açılışına yapan İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, Sayın Cumhurbaşkanı tarafından başlatılan 100 bin sosyal Konut projesi kapsamında ilçeye 500 konut yapılacağını ve bu sayının 750 olması için çalışmalar başlattıklarını söyledi.

Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Hatice Çakmak’ta, 2023 hedeflerine doğru ilerlerken, bazıları hiç durmadan bir şeyleri bozmanın çabasında olduklarını söyledi.

AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan,  Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda ülke genelinde 100 bin sosyal konut projesinin başlatıldığını aktardı.

 Ankara Milletvekili Erdoğan, Bu proje kapsamında da Beypazarı ilçesine 500 Konut yapılması planlanırken, belirlenen konut sayılarının il ve ilçe nüfusları baz alınarak hesaplandığını kaydetti.

Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"AK Parti iktidarı Beypazarı İlçesine ciddi destek sağlamıştır. Halen ilçede yeni bir belediye binasının inşaatı sürüyor. Ayrıca yine kocaman bir hükumet Konağı inşaatı sürüyor ve 2020 de hizmete alınacak. Okul konusunda ciddi yardımlar aktarılırken, yeni bir halk Eğitim binası tamamlandı. Ardın 3 yeni okul eğitim öğretime açıldı. Durmuyoruz çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Tüm dünyada ezilen ve yardıma muhtaç durumda olan Müslümanları savunuyoruz. Bu gücü de sizlerden aldık. Savunmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, konuşmasının sonunda, "Verimli topraklara ve tarım arazisine sahip bulunan Beypazarı ilçesine  müjdeli bir haber vermek istiyorum, Beypazarı İlçesine Tarım okulu yapılması ve açılması yönünde çalışma başlatık. Bu konuyu sayın bakan beyle de görüştük. Yakından takip ediyoruz" ifadesinde bulundu:

 

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir