Get Adobe Flash player

Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Beypazarı İlçesinde yaşayan hemşerilerini ziyaret etti.

Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Beypazarı İlçesinde yaşayan hemşerilerini ziyaret etti.
-Bartın Milletvekili, Adalet Komisyonu üyesi Yılmaz Tunç, Bartın’lı, Zonguldak’lı ve Karabük’lü vatandaşların çoğunlukta yaşadığı Beypazarı ilçesinde yılın ilk günlerinde hemşerileriyle bir araya geldi.02.01.2020 17:43

BEYPAZARI  (YT)-Bartın Milletvekili, Adalet Komisyonu üyesi Yılmaz Tunç, Bartın’lı, Zonguldak’lı ve Karabük’lü vatandaşların çoğunlukta yaşadığı Beypazarı ilçesinde yılın ilk günlerinde hemşerileriyle bir araya geldi.

Beypazarı İlçesinde yaşayan hemşerilerinin bir kaynaşma ve Denek Oluşumu dolayısıyla bir araya geldiği yılın ilk gününde Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, hemşerilerini yalnız bırakmadı.

Burada hemşerilerine hitap eden Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’a çok önem verdiklerini ve 2019 içinde gereken yardımları ve yatırımları aktardıklarını söyledi.

Milletvekili Tunç, hemşerilerinin tüm etkinliklerine katılmaya çalıştıklarını ve onlarla hep birlikte hasbıhal ederek, memleket havasını hep birlikte teneffüs etmeye çalıştıklarını kaydetti.

Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Yeni Yılın ülkemize, milletimize barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak, sözlerini söyle sürdürdü:

“Burada dernekleşme önemli, sivil toplum kuruluşları önemli. Derneklerimiz, birlik ve beraberliği, dayanışmayı ve birliği sağlamak açısından son derece önemlidir. Bende geçmişte birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldım ve ardından 2007 den beri Bartın Milletvekili olarak görev yapıyorum. Hemşeri derneği deyip geçmeyin orada çok tecrübe ediniyorsunuz. Toplumun değişik kesimleriyle muhatap oluyorsunuz. Tüm bu etkileşim insanı sosyalleştiriyor. Yardımlaşmayı, dayanışmayı da artırıyor. Bu önemli bir şey ve dolayısıyla Beypazarı’nda da bir derneğin olması çok güzel ve iyi bir niyet. Bu niyetinizi inşallah gerçekleştirirsiniz. Dernek demek ki burada ihtiyaç. Dernek olduğunuzda, tüm kesimler sizi kale alacaktır. Dernek kurulduktan sonrada bu gün olduğu gibi her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.Bartın’a çok önem verdik. Filyos projesi ve Türkiye’nin önemli bir projesi. Filyos Liman Projesi tam bir milyar tutarında bir proje. Bu liman, Karadeniz bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 3 cü büyük limanı olacak. İlimize 2 cin organize sanayi bölgesi kuruyoruz ve kamulaştırmalarına başladık. Buraya en az 40 fabrika kurulacak. Bartın’a eğitim yatırımında tam 41 adet okul yaptık. Fen lisesinden Anadolu lisesine kadar. Bartın’a 3 tane baraj yaptık. Bu Barajlarımız Bartın’ıda taşkınlıklardan koruyacak. Bartın şimdi artık rahat uyuyor. Yağmur yağdığında vatandaşımız oldukça huzursuz oluyordu. Tüm bunları ortadan kaldırdık. Çevre yolumuz devam ediyor. En önemlisi ilimizde 400 yataklı bir hastane yapımına başladık ve tam 158 trilyona ihlale edildi. Hedefimiz, halkımız için bu hastaneyi kısa sürece sağlık hizmetine sunmak olacaktır.Bartın için  ve ülkemiz insanları için yatırımlarımız sürüyor.”

 

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir