Get Adobe Flash player

Beypazarı’nda 1900 rakımlı Kültepe’ye “Bayrak ve şehitlere saygı” yürüyüşünde bulunuldu.

Beypazarı’nda 1900 rakımlı Kültepe’ye “Bayrak ve şehitlere saygı” yürüyüşünde bulunuldu.
-Depelarkası Gençlik Hareketi başkanlığı ve Dudaş Köyü Güzelleştirme Derneği ve Muhtarlığı tarafından organize edilen “Bayrak ve Şehitlere saygı yürüyüşü” için Keltepe’ye tırmanıldı.22.12.2019 16:46

BEYPAZARI (YT)- Ankara'nın Beypazarı İlçesinde 1900 Rakımlı Keltepe’ye “Bayrak ve Şehitler saygı” yürüyüşünde bulunuldu.

Depelarkası Gençlik Hareketi başkanlığı ve Dudaş Köyü Güzelleştirme Derneği ve Muhtarlığı tarafından organize edilen “Bayrak ve Şehitlere saygı yürüyüşü” için Keltepe’ye tırmanıldı.

Dernek üyelerinin organizesiyle bu yıl 5.si düzenlenen, Keltepe “Bayrak ve Şehitlere saygı” yürüyüşüne, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Gökgöz, MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal ve yönetim kurulu üyeleri, Hırkatepeliler Derneği başkanı Gündüzalp Ünal, şehit aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Beypazarı İlçesinde bulunan ve çevresinde 6 mahallenin bulunduğu Keltepe, bu gün “Bayrak ve şehitlere Saygı” yürüyüşü” sahne olurken, Keltep’nin 1990 rakımlı alanında bulunan Bayrak direğine kadar, tüm katılımcılar ve şehit aileleri ellerinde Türk bayrakları  ile tırmandılar. Zirveye ulaşmalarının ardından Keptepe'de, saygı duruşunda bulunuldu ve hep bir ağızdan  İstiklal marşımız okunurken, göndere de bayrak çekildi.

İstiklal marşının ardından 1900 rakımlı zirvede şehitlere dua edilerek Fatihalar gönderildi. Burada terör örgütünün hepsi bir kez daha lanetlendi.


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir