Get Adobe Flash player

Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Korona tedbirleri kapsamında dezenfektan çalışmalarımızı aksatılmadan yürütüyoruz”

Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan: “Korona tedbirleri kapsamında dezenfektan çalışmalarımızı aksatılmadan yürütüyoruz”
-Beypazarı belediyesi ilçe genelinde Kamu binaları ve çalışma ofislerinde, Korona tedbirleri kapsamında dezenfektan çalışmasının sürdüğünü bildirdi.27.11.2020 14:28

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı belediyesi ilçe genelinde Kamu binaları ve çalışma ofislerinde, Korona tedbirleri kapsamında dezenfektan çalışmasının sürdüğünü bildirdi.

Belediye Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda bugün, resmi kurum binaları ve çalışma ofislerinin dezenfektan edildiğini bildirdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, bu konuda yaptığı açıklamasında, Korona (Kovid-19) salgınının ortaya çıktığı günden itibaren ekiplerin dezenfekte çalışmasını aksatmadan sürdürdüklerini söyledi.

Bugünde yine Kamu ve resmi kurum binaları girişlerinden itibaren çalışma ofislerinin ekipler tarafından dezenfekte edildiğini belirten belediye başkanı Kaplan, “Gerçekten çok yoğun bir çalışma içindeyiz. Toplu taşımlar başta olmak üzere, yüzlerce hatta bizlerce araç dezenfekte edildi ve edilmeye de devam ediliyor. Hele hele ibadethanelerin dezenfektesini de çok çok önemsedik. Halkımızın sağlığının korunması yönünde adımlarımızı atıyoruz. Halkımızda, mutlaka alınan tedbir ve kurallara uysun, tek isteğimiz bu. Belediye olarak, Korana tedbirleri kapsamında dezenfektan çalışmalarımızı aksatılmadan yürütüyoruz.”

 


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir