Get Adobe Flash player

Beypazarı belediyesi 2020 Bütçesi, belediye meclisinde oybirliği ile kabul edildi.

Beypazarı belediyesi 2020 Bütçesi, belediye meclisinde oybirliği ile kabul edildi.
-Beypazarı belediyesi bu günü meclis oturumunda Belediyenin 2020 mali bütçesini görüşerek karara bağladı.04.10.2019 21:50

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı belediyesi bu günü meclis oturumunda Belediyenin 2020 mali bütçesini görüşerek karara bağladı.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, başkanlığında toplanan belediye meclis üyeleri gündem maddelerinin önemli bir başlığını oluşturan 2020 yılı Mali bütçesi, bütçe görüşmelerinin ardından yapılan oylamada, oy birliği içinde kabul edildi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Meclis görüşmeleri sonrasından oy birliği ile kabul edilen 78 milyon 500 Bin TL lik bütçenin Hayırlı olması temennisinde bulunurken, Belediye meclis üyelerine de teşekkürlerini sundu.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, belediye Bütçesinin kabul edilmesinin akabinde, belediye meclis üyelerini halen inşaatı devam eden Hıdırlık tepesi ile Belediye bahçesine götürerek gezdirirken yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Hıdırlık tepesi mesire alanı hakkında da Belediye meclis üyelerini gezdirirken, çevre düzenlemesi, Cam seyir terası ve diğer alanları ve binasıyla, yakın bir tarihte hizmete açmayı planladıklarını kaydetti.

Belediye meclis üyeleri, gerek Hıdırlık tepesi gerek, Belediye meyve bahçesi ve belediye sarayı binasının tamamlandığında Beypazarı ilçesine ayrı bir güzellik katacağını kaydettiler.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir