Get Adobe Flash player

Beypazarı Belediyesi Aş evinde pişirilen 3 çeşit yemeği, Ramazan’da sofralara ulaştıracak:

Beypazarı Belediyesi Aş evinde pişirilen 3 çeşit yemeği, Ramazan’da sofralara ulaştıracak:
-Beypazarı belediyesi, Ramazan ayının girmesiyle birlikte yardıma muhtaç ve bakıma muhtaç kişilerle birlikte bu kişilere aş evinde pişirilen 3 çeşit yemeği Ramazan ayı boyunca evlere servis edeceğini bildirdi.25.04.2020 19:00

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı belediyesi, Ramazan ayının girmesiyle birlikte yardıma muhtaç ve bakıma muhtaç kişilerle birlikte bu kişilere aş evinde pişirilen 3 çeşit yemeği Ramazan ayı boyunca evlere servis edeceğini bildirdi.

Belediye, aş evinde pişirmeye başladığı 3 çeşit yemeği pişirmesinin akabinde, sefer taslarına koyarak, araçlarla mahalle mahalle, sokak sokak dağıtarak, sıcak yemeği vatandaşlara ulaştıracak.

Belediye aş evi yetkilileri, yaklaşık olarak ilçe genelinde 300 aileye sefer tasları ile 3 çeşit yemek ulaştırılacağını bunun yanında da Ramazan olması dolayısıyla Pidelerle birlikte evlerde, kapıdan görevlilerce vatandaşa teslim edilecek.

Aş evi yetkilileri, Aş evinde pişirilen 3 çeşit yemekle birlikte pide, somun ekmekleriyle birlikte sefer tasları içinde evlere servis edilerek, ramazan boyunca vatandaşın sıcak yemek yemesinin sağlanacağını kaydettiler.

Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, yaptığı açıklamasında, sosyal Belediyeciliği her alanda sürdürdüklerini ve Hayırseverler tarafından Belediyeye gönderilen 2 bin 700 Gıda yardımı Kolisinin de vatandaşlara ulaştırdıklarını söyledi.


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir