Get Adobe Flash player

Beypazarı Belediyesi köylerde, meydan düzenlemesi ve köy çeşmelerini yaptırıyor.

Beypazarı Belediyesi köylerde, meydan düzenlemesi ve köy çeşmelerini yaptırıyor.
-Beypazarı belediyesi taşra mahallelerde meydan düzenlemesi, çocuk parkı yapımı ve köy çeşmelerini yaptırıyor.17.10.2020 12:22

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı belediyesi taşra mahallelerde meydan düzenlemesi, çocuk parkı yapımı ve köy çeşmelerini yaptırıyor.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, yaptığı açıklamasında, dur durak bilmeden taşra mahallerde(köylerde) çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

Merkez mahallelerde olduğu gibi taşra mahalle(köylerde) çalışmaları aralıksız olarak sürdürdüklerini anlatan Kaplan, gerçekten köylerde çok güzel çalışmalar ile mahallelerin ortak mallarının yenilenmesi, yeniden yapılmasıyla birlikte mahalle halkının hizmetine sunduklarını belirtti.

Tüm mahallelerde eşit çalışmalarda bulunduklarını ve buna özen gösterildiğine değinen belediye başkanı Kaplan, şunları kaydetti.

“Mahallelerimizde gerçekten çok güzel işler yapıyoruz. Meydan düzenlemesi, köy konağı tamiratı, köy çeşmesi yapımı ve sağlıklaştırma, çocuk oyun parkı kurulumu ve kilitli parke taşı döşemesi gibi çalışmalarda bulunuyoruz. Daha öncesi köylerimizde bunlar yapılmıyordu. Şimdi belediye olarak biz bunları yaparak köylünün hizmetine sunuyoruz. Şimdi de çalışmalarımız Çantırlı mahallesinde sürüyor. Burada mahallenin ortak kullanımı olan köy çeşmesini yeniden yaptık ve mahalle halkının hizmetine sunacağız.”

Çantırlı Mahalle muhtarı Fikret Yılmaz, mahallelerine yapılan köy çeşmesi dolayısıyla Belediye başkanına teşekkürlerini bildirirken, mahallelerine güzel bir çeşme kazandırmış olduklarını aktardı.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir