Get Adobe Flash player

Beypazarı Cumhuriyet başsavcılığı, Beypazarı ve Güdül Emniyet müdürleri ve Jandarma Komutanları ile bir toplantı düzenledi.

Beypazarı Cumhuriyet başsavcılığı, Beypazarı ve Güdül Emniyet müdürleri ve Jandarma Komutanları ile bir toplantı düzenledi.
-Beypazarı Cumhuriyet Başsavcılığı Beypazarı ve Güdül İlçe Emniyet müdürleri, Jandarma Komutanları ile Savcılık makamın da toplantı düzenledi.10.07.2019 17:00

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Cumhuriyet Başsavcılığı Beypazarı ve Güdül İlçe Emniyet müdürleri, Jandarma Komutanları ile Savcılık makamın da toplantı düzenledi.

Düzenlenen Toplantıya Beypazarı Cumhuriyet Başsavcısı Alp Giray Yapar, başkanlık ederken, Cumhuriyet savcıları Enes Mirza Doğan, Ali Şahin, Cansu Kosul, Beypazarı Emniyet Müdürü Yardımcısı 4. sınıf Emniyet müdürü Şaban Fıçıcı, Jandarma Bölük Komutanı kıdemli başçavuş Mesut Erdemir, Beypazarı Devlet Hastanesi müdürü Durmuş Budak, Güdül ilçe Emniyet müdür vekili Komiser Uğur Yüksel, Jandarma Komutanı kıdemli Başçavuş Harun Atuçuranoğlu ve bazı kolluk kuvvetleri ile  Başsavcılık Yazı işleri müdürü Hüseyin Yıldız‘ın katılımıyla yapıldı:

Beypazarı ve Güdül ilçeleri Cumhuriyet başsavcısı Alp Giray Yapar, düzenlenen toplantıda,  Adlı olaylarda dikkat edilmesi gerek hususlar ile suç tiplerine göre, nöbetçi Savcılığı ve Adli kolluk görevlilerinin takip etmesi gereken konu ve konular üzerinde durarak, katılımcıları bilgilendirdi.

Cumhuriyet Başsavcısı Alp Giray Yapar, Beypazarı Cumhuriyet Başsavcılığı ve Adliyesinin Beypazarı ve Güdül ilçelerine hizmet verdiğini ve bu nedenle her iki ilçeyi kapsayan ve Kolluk kuvvetleri, temsilcileri, yada müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantının önemli bir konuyu kapsadığını söyledi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir