Get Adobe Flash player

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Dirif atan araçlara ve Egzozu açık olan Motosikletlere ceza yağdırdı:

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Dirif atan araçlara ve Egzozu açık olan Motosikletlere ceza yağdırdı:
-Beypazarı Emniyet müdürlüğü ekipleri dün gece yaptıkları asayiş uygulaması denetimlerinde, dirif atan sürücüler ile modifiyeli motosiklet sürücülerine savaş açtı.27.06.2019 23:11

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Emniyet müdürlüğü ekipleri dün gece yaptıkları asayiş uygulaması denetimlerinde, dirif atan sürücüler ile modifiyeli motosiklet sürücülerine savaş açtı.

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü dün gece ilçe genelinde 8 ayrı ekiple başlattığı çalışma kapsamında, Hacıkara mahallesi Ankara Parkı civarında Dirif atan araçlar ile egzozu açık motosiklet ve sürücülerine ceza yağdırırken, dirif atan 3 otomobil ile 20 motosiklet parka çekildi.

8 ayrı ekiple sürdürülen denetimlerde 200 kişinin sorgulaması yapılırken, denetimlerde egzozu açık, motosikletlere işlem yapılırken, değişik yerlerde dirif atan 3 otomobil sürücüsü hakkında işlem yapılarak, parka çekildi.

Emniyet müdürlüğü yetkilileri, Alkollü araç kullanmaktan da 3 ayrı sürücü hakkında işlem yapıldığını, Devlet Karayolu D140 Kontra kesim nolu karayolu üzerine sağlı sollu araç park ederek, trafik akışını engelleyen, tır araçlarına, kamyonlara ve otomobillerden 35 araca cezai işlem uygulandığını kaydettiler.

Emniyet müdürlüğü, yapılan denetim uygulamalarında 30 Bin TL cezai işlem uygulandığını, trafiğe çıkışı uygun olmayan, halkı rahatsız eden Motosikletler, modifiyeli araçlar, üzerindeki denetimlerin artarak sürdürüleceğini, modifiyeli araç ile egzozu açık motosikletlerin yakalandığında, gereken kanuni işlemin yerine getirileceğini aktardılar.

Ankara Parkı ve çevresi Denetim altında:

Emniyet müdürlüğü, halkın en çok ilgi gösterdiği yerlerin başından gelen Ankara Parkı’nda ve çevresinde güvenlik önlemlerini artırarak, parktaki halkı insanları rahatsız etmeye müsaade edilmeyeceğini belirtti.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir