Get Adobe Flash player

Beypazarı Emniyet müdürlüğü ekipleri İlçede nitelikli dolandırıcıları yakaladı:

Beypazarı Emniyet müdürlüğü ekipleri İlçede nitelikli dolandırıcıları yakaladı:
-Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçede yaptığı operasyonla nitelikli dolandırıcıları kıskıvrak yakaladı.20.01.2021 09:34

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçede yaptığı operasyonla nitelikli dolandırıcıları kıskıvrak yakaladı.

İlçenin Yukarı sanayi bölgesinde olayda, Van ilinden E.A adlı vatandaşın traktörünü   sahibinden.com adresinde satışa çıkarmasının akabinde, arandığını ve Traktörünün aylık 10.000 TL karşılığında kiralamayı teklif ettiklerini, bunun üzerine Araca yükleyerek Beypazarı İlçesine geldiklerini, bir müddet sonra yanındakilerin kaybolması üzerine, traktör sahibi E.A adlı kişinin Polise giderek ihbarda bulunması üzerine, Polis hemen harekete geçti.

Suc dosyaları kabarık:

Ekipler, verilen bilgiler doğrultusunda; Van’dan getirilen Traktörün, Konya ilinde satıldığının belirlendiği, kaydedilirken, bu çalışma ile ilgili sürdürülen operasyonda A.K, S.K ve H.A yakalanırken, bu kişilerden birisinin çeşitli suçlardan ve dolandırıcılıktan 28 Dosyası bulunduğu öğrenildi.

Emniyet Müdürlüğü Bu kişileri yakalamasının ardından, Emniyet müdürlüğünde alınan İfadeleri sonrasında Cumhuriyet Savcılığına sevk edildiler. Cumhuriyet Savcılığında da İfadeleri alınan zanlılar, Cumhuriyet Savcılığı tarafından mahkemeye gönderildiler.

2 Kişi Tutuklandı:

Nöbetci mahkemeye çıkarılan zanlılardan A.K, S.K tutuklanarak Ceza evine gönderilirken, H.A adlı kişinin de Adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere salıverildi.

Bu olayla ilgili bağlantısı olduğu tespit edilen, 3 kişinin de firari olarak arandığı kaydedildi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir