Get Adobe Flash player

Beypazarı Emniyet Müdürü Mehmet Ali Yurtsever: “ Kapalı alanlarda sigara içenlere yönelik denetimlerimiz sürüyor”

Beypazarı Emniyet Müdürü Mehmet Ali Yurtsever: “ Kapalı alanlarda sigara içenlere yönelik denetimlerimiz sürüyor”
-Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Asayiş büro Amirliği ekipleri ilçe genelinde bazı mekânlarda sigara içildiğine yönelik durumların ardından denetimlerde bulundu.08.10.2019 10:59

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, Asayiş büro Amirliği ekipleri ilçe genelinde bazı mekânlarda sigara içildiğine yönelik durumların ardından denetimlerde bulundu.

Beypazarı Emniyet Müdürü Yurtsever, muhabire yaptığı açıklamasında, ilçe genelinde Kapalı alanlarda sigara içenlere, içirenlere yönelik denetimlerin aralıksız olarak sürdürüleceğini söyledi.

Ayrıca, ilçe genelinde kumar oynatıldığına yönelik gelen ihbarları da bir bir değerlendirdiklerini belirten Emniyet Müdürü Yurtsever, “buralara yönelik te denetimlerimiz olacak. Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız. İhtarımızda olmayacak. İlçe genelinde nasıl ki, uyuşturucu olayını bitirdiysek kesinlikle kumar olayında bitireceğiz” dedi.

Emniyet Müdürü Yurtsever, Çok sayıda sigara içen ve içirilen yerlere İdari para cezası uygulanırken, tesis sahiplerine gerekli düzenlemeleri yerine getirmeleri için 15 gün süre verdiklerini kaydetti.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir