Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçe Tarım Müdürlüğüne atama yapıldı:

Beypazarı İlçe Tarım Müdürlüğüne atama yapıldı:
Beypazarı İlçe Tarım müdürünün Gölbaşı İlçe Tarım müdürlüğüne atanmasıyla boşalan Beypazarı İlçe Tarım Orman müdürlüğüne atama yapıldı.13.01.2020 15:51

 BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçe Tarım müdürünün Gölbaşı İlçe Tarım müdürlüğüne atanmasıyla boşalan Beypazarı İlçe Tarım Orman müdürlüğüne atama yapıldı.

Beypazarı Tarım Orman Müdürlüğünde uzun süredir Veteriner hakim olarak çalışmakta iken, Beypazarı İlçe Tarım Orman müdürlüğüne ataması yapılan Veteriner Hekim Fatih Süverdem, yeni görevine başladı.

Yeni Müdür Süverdem, Beypazarı Tarımının iyi noktalara gelmesi için elinden gelen çabayı göstererek, çiftçilere modern tarım konularında gelişmeleri de takip etmelerini sağlamaya çalışacaklarını kaydetti

 Fatih Süverdem kimdir.?

Fatih Süverdem, 1987 Kayseri/Yeşilhisar doğumludur. Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesini bitirdikten sonra 2014-2017 yıllarında Bingöl' ün Genç ilçesinde Veteriner Hekim olarak göreve başlamıştır. 21.06.2017-14.12.2018 yılları arasında Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde Veteriner Hekim olarak görev yaptı. 19.12.2018 tarihinde Ankara ili Beypazarı İlçesinde Veteriner Hekim olarak göreve başlayan Sayın Fatih Süverdem, Ocak 2020 tarihi itibariyle Beypazarı İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak göreve başlamıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir