Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Umre’ye gidenler Dualarla uğurlandı:

Beypazarı İlçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Umre’ye gidenler Dualarla uğurlandı:
-Beypazarı İlçesinde 2020 yılının ilk grubu olarak adlandırılan ve Diyanet İşleri Başkanlığı organizesiyle Umreye gidenler ilçeden dualarla uğurlandı.22.01.2020 11:09

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçesinde 2020 yılının il grubu olarak adlandırılan ve Diyanet İşleri Başkanlığı organizesiyle Umreye gidenler ilçeden dualarla uğurlandı.

İlçenin En büyük Camilerinden olan Fatih Camisi önünde toplanan Umre ’ye giden 41 kişi ve 2 din görevlisi, aileleriyle vedalaşma ve helalleşmelerinin ardından İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun’n tarafından Umrecilere, kutsal topraklarda ziyaret etmeleri gereke yerler ile yapmaları gerek ibadetler konusunda önemli hazırlatmalarda bulunurken, “o mekanlarda boşa geçirecek bir dakikanız bile olmayacak. Bunu ibadetle değerlendireceksiniz” dedi.

İlçe müftüsünün yaptığı uğurlama duasının ardından yakınları ve sevenleriyle kucaklaşarak, helallik alan 41 umreci Ankara’ya doğru ve kutsal topraklara uğurlandı.

İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun, ilçede Diyanet işleri Başkanlığı 2020 yılın ilk organizesiyle 41 Kişinin Umre ziyaretine gittiğini söyledi.

Müftü Karakoyun, Diyanet işleri Başkanlığı kanalıyla yarında 60 vatandaşı Umre ziyaretine uğurlayacaklarını kaydetti.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir