Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde Jandarma’dan ve Polisten, toplu taşım araçlarında HES kodu sorgulaması:

Beypazarı İlçesinde Jandarma’dan ve Polisten, toplu taşım araçlarında HES kodu sorgulaması:
-Beypazarı İlçesinde Korona tedbirleri kapsamında, Emniyet müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği ekipleri ve İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ve Asayiş ekipleri toplum taşım ve diğer araçlar üzerinde denetimlerini sürdürüyor.27.11.2020 13:50

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde Korona tedbirleri kapsamında, Emniyet müdürlüğü, Trafik Büro Amirliği ekipleri ve İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ve Asayiş ekipleri toplum taşım ve diğer araçlar üzerinde denetimlerini sürdürüyor.

Beypazarı İlçe Emniyet müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, ilçe genelinde toplum taşım araçları ile diğer araçlar üzerinde HES kodu sorgulamasının yanında genel denetimlerini de sürdürüyor.

Jandarma Komutanlığı ekipleri de sorumluluk alanı yol ağları olan Köy ve mahalle yollarının belirli noktalarında, HES Kodu sorgulamasında bulunuyor.

Denetimlerde, araç sürücüleri “Fazla yolcu almaması konusunda” uyarılırken, HES kodu sorgulamasına da ilk olarak sürücülerden başlıyor.

Gerek Emniyet Müdürlüğü gerek Jandarma Komutanlığı, Korona tedbirleri kapsamında başlatılan denetim uygulamalarının aksatılmadan sürdürüleceği, sürücülerin ve yolcuların kurallara uymaları istendi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir