Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde kaçak define kazan baba oğul, define için kazdıkları kuyuca zehirlendi.

Beypazarı İlçesinde kaçak define kazan baba oğul, define için kazdıkları kuyuca zehirlendi.
-Beypazarı İlçesinde Kaçak define kazısında bulunan baba oğul, define aramak için kazdıkları kuyuda dumandan zehirlenerek hayatlarını kaybetti.03.07.2019 19:40

BEYPAZARI  (YT)-Beypazarı İlçesinde Kaçak define kazısında bulunan baba oğul, define aramak için kazdıkları kuyuda dumandan zehirlenerek hayatlarını kaybetti.

Beypazarı Üreğil mahallesinin üst kısmında bulunan avdan yaylasında kaçak define kazısında bulunan baba Mehmet Taşkıran ve Oğlu Abdullah, kazdıkları kuyuda zehirlenmeleri sonucu hayatlarını kaybetti.

Köyün üst kısmında bulunan Avdan yaylası ve göletinin yakınında, kaçak define kazısı yaptıkları sırada, baba oğul, define için kazdıkları 9 metrelik bir kuyuya kurdukları motordan çıkan gazdan zehirlendiler.

Baba Oğul,  Kuyudan suyu motorla dışarı atmak istemeleri sonrasında, motorun çıkardığı dumandan oluşan gazdan zehirlenmeleri sonrasında, baba oğul, kuyuda hayatlarını kaybetti. 

Olayın duyulması üzerine bölgeye gelen Jandarma ekipleri, olay yerinde başlattıkları çalışma sonrasında, köylülerinde yardımıyla, uzun uğraşlar neticesinde takribi 9 metrelik kuyudan baba oğul'un cesetleri çıkarılarak, otopsi için Beypazarı Devlet hastanesine kaldırıldı.

Jandarma ekiplerinin olayla ilgili Soruşturma başlattığı kaydedildi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir