Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde Kaymakam tarafından şehit yakınları ile Gazilere İftar yemeği verildi.

Beypazarı İlçesinde Kaymakam tarafından şehit yakınları ile Gazilere İftar yemeği verildi.
-Ramazan ayı olması dolayısıyla, Beypazarı ilçesinde kaymakam Can Aksoy, şehit yakınları ile Gazilere iftar yemeği verdi.22.05.2019 00:14

BEYPAZARI (YT)-Ramazan ayı olması dolayısıyla, Beypazarı ilçesinde kaymakam Can Aksoy, şehit yakınları ile Gazilere iftar yemeği verdi.

Tarihi taşmektep’te verilen iftar yemeğine, şehit yakınları ve Gaziler, Emniyet müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı araçları ile evlerinden alınarak getirilirken, İftar yemeğine Kaymakam Can Aksoy, belediye başkanı Tuncer Kaplan, Muharip gaziler derneği başkanı Ali Yalçınkaya, Emniyet Müdürü Mehmet Ali Yurtsever, Jandarma Komutanı kıdemli üsteğmen Şeref Kutu, İlçe müftü vekili Ahmet Kavas, Şehit aile ve yakınları ile Gaziler ve kaymakamlık Mütevelli heyeti katıldı.

Yemek öncesi ilçe müftü vekili Ahmet Kavas, tarafından Kuran tilavet edilerek, şehitlerin ruhlarına Fatihalar gönderildi.

Kaymakam Can Aksoy, yemeğe katılan şehit yakınları ile gazilerin oturduğu masaları tek tek dolaşarak, “ramazan-ı şerifiniz hayırlı olsun. Katılımınız dolayısıyla hepinize teşekkür ederim”dedi.

Devletin ve Kaymakamlık olarak her zaman şehit yakınlarının ve gazilerin hizmetinde olmaya devam edeceklerini belirten Kaymakam Can Aksoy, “canı pahasına yurdunu, vatanını hain terör örgütüne karşı savunurken, canını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha minnetle yad ediyor, ruhları şad ve mekanları cennet olsun” dedi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan’da şehit aileleri ile gazilere, yemeğe katılımları dolayısıyla teşekkürlerini sunarken, ahrete intikal eden, şehitlerimizi, rahmetle anıyorum. Mekânları cennet olsun. Onları unutmanın mümkün olmadığını kaydetti.

 Ali Yaçınkaya: Kaymakama teşekkür ederim.

Muharip gaziler Derneği başkanı Ali Yalçınkaya, ramazan ayı dolayısıyla şehit yakınları ile gazileri unutmayıp, kendilerine iftar yemeği veren kaymakam Can Aksoy’a teşekkürlerini bildirirken, kendisinin Kıbrıs barış harekâtı gazisi olduğunu aktardı:

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir