Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçesinde TÜRKAV, Türk Eğitim-Sen 5 nolu şube başkan yardımcısı ve Türk Sağlık-Sen Beypazarı ilçe temsilcileri MHP ilçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

Beypazarı İlçesinde TÜRKAV, Türk Eğitim-Sen 5 nolu şube başkan yardımcısı ve Türk Sağlık-Sen Beypazarı ilçe temsilcileri MHP ilçe Başkanlığına ziyarette bulundu.
-TÜRKAV başkanı, Türk Eğitim-Sen 5 nolu şube Başkan yardımcısı ve Türk Sağlık-Sen Beypazarı temsilcisi birlikte MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’a ziyarette bulunarak, Azerbaycan-Karabağ konusunda istişarelerde bulundular.07.10.2020 15:14

BEYPAZARI (YT)- TÜRKAV başkanı, Türk Eğitim-Sen 5 nolu şube Başkan yardımcısı ve Türk Sağlık-Sen Beypazarı temsilcisi birlikte MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’a ziyarette bulunarak, Azerbaycan-Karabağ konusunda istişarelerde bulundular.

TÜRKAV Başkanı Resül Aytekin, Türk Eğitim-Sen 5 Nolu şube başkan yardımcısı Zafer Kahya ve Türk Sağlık-Sen Beypazarı temsilcisi cengiz Yılmaz, birlikte MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’a ziyarette bulundu.

MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, TÜRKAV, Türk Eğitim-Sen 5 Nolu şube başkan yardımcısı Zafer Kahya ve Türk Sağlık-Sen Beypazarı temsilcisi Cengiz Yılmaz ile birlikte kendilerine ziyarette bulunduklarını söyledi.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan bu arkadaşların görevlerine yeniden seçildiklerini ve kendilerine hayırlı olsun dileklerini yenilediklerini kaydetti.

Görevlerine yeni getirilen başkanlar, yada temsilciler MHP genel başkanlığının Azerbaycan tutumu ve Karabağ konusundaki hassasiyetleri nedeniyle İlçe başkanlığına tam destek vermek üzere ziyarette bulunduklarını ve bu anlamda dimdik MHP İlçe Başkanlığında arkasında durduklarını bildirdiler.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, kendilerine destek amaçlı ziyarette bulunan başkanlara teşekkürlerini sunarken, şunları kaydetti.

“Karabağ canımız. Azerbaycan şah damarımız. Karabağ bizimdir. Sayın genel başkanımızın ifadesiyle "Kanımızla, canımızla, varlığımızla Azerbaycan’ın yanındayız" ve olmaya da devam ediyoruz. Bu tepkimizi partimize astığımız pankartla da dile getirdik. Sayın başkanlarda bize bu anlamda desteklerini bildirmek üzere ziyarette bulundular. Kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir