Get Adobe Flash player

Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, Muhtarlarla tanışma toplantısında bir araya geldi.

Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, Muhtarlarla tanışma toplantısında bir araya geldi.
-Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, seçimin ardından ilçede bulunan 82 Mahalle muhtarıyla tanışma toplantısında bir araya geldi.01.05.2019 12:01

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, seçimin ardından ilçede bulunan 82 Mahalle muhtarıyla tanışma toplantısında bir araya geldi.

Halk evinde öğleden sonra düzenlenen tanışma toplantısına, Kaymakam Can Aksoy, Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, Kaymakamlık yazı işleri Müdürü Fatih Elgün, Kaymakamlık S.Y.D Vakfı Müdürü Alaettin Biçen, Nüfus müdürü; Sağlık Müdürü, Hastane başhekimi, Orman müdürü, Tarım Orman Müdürü, İlçe müftü vekili, Emniyet müdürü ve Jandarma Komutanı ile 82 mahalle muhtarı katıldı.

İlçe Kaymakamı Can Aksoy, düzenlediği tanışma toplantısında, ilk olarak kendini tanıttı. Ardından da toplantıya katılan Birim müdürleri kendini tanıtırken, muhtarlarda kendilerini ve yeni eski kaç dönemdir muhtarlık yaptığı gibi konularda kendilerini tanıttı.

İlk olarak Muhtarlar Derneği başkanı, Muhtarlar federasyonu Yönetim kurulu üyesi ve Kayabükü mahallesi Muhtarı Muammer Köksal kendini tanıttı.

Muhtarlara seslenen Kaymakam Can Aksoy, herkese hayırlı olsun dilekleriyle birlikte, bir kamu görevi yapacaklarını ve bunun bilincinde olmalarını istedi.

Bu toplantının özellikle bir tanışma ve merhaba deme toplantısı olarak değerlendirilmesini isteyen Kaymakam Can Aksoy, şunları ifade etti:

“Yaklaşık olarak 5 aydır Beypazarı ilçesinde görev yapıyorum. Seçim süreci bitti. Artık seçim öncesi döneme geçilmesini düşünüyorum. Muhakkak ki kızgınlıklar, kırgınlıklar olacaktır. Ancak sizlere düşen ve toplumun önderi olarak, bunları olgunlukla unutup, biran önce hiç seçim olmamış gibi eski günlere dönmek. Köy içerisinde, mahalle içerisinde kırgınlıkları, kızgınlıkları unutturmak. İnsanların sizlerden beklentileri de bu yönde olacaktır ve sizin kırgın olduklarını da buna dahil. Bu anlamda sizlerden bir baba şefkatiyle yaklaşarak, bütün kırgınlıkları sonlandırmanızı istiyorum.”

Kaymakam Can Aksoy, kaymakamlık makamının kapılarının her zamana çık olduğunu ve çekinden muhtarların kendilerine gelerek, sıkıntı ve isteklerini aktarabileceklerini, düzenlenen toplantıya katılımları dolayısıyla da teşekkürlerini bildirdi.

Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, tanışma toplantısıyla başlatılan kaynaşmanın devam etmesini ve zaman zaman bir araya gelerek, istişarelerde bulunmanın yerinde olacağını aktardı.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir