Get Adobe Flash player

Beypazarı kaymakamına Hayırlı olsun ziyafetleri sürüyor.

Beypazarı kaymakamına Hayırlı olsun ziyafetleri sürüyor.
-Beypazarı kaymakamlığına görevlendirilen Ankara Vali yardımcısı Bilal Bozdemir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.19.01.2021 15:09

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı kaymakamlığına görevlendirilen Ankara Vali yardımcısı Bilal Bozdemir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Yeni Kaymakam Bilal Bozdemir’e bugün Beypazarı Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Ömer Koçer ile Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Ercan ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyarette bulundular.

Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Ömer Koçer, bakkal ve küçük marketlerin durumu hakkında Kaymakamı bilgilendirirken, küçük esnafın, büyük marketlerin arasında ezildiğini aktardı.

Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Ömer Ercan’da şoför esnafının durumu hakkında bilgilendirmede bulunurken, toplumun herkesi mi gibi, şoför esnafının da Korona’dan çok etkilendiğini aktardı.

Her iki başkanın kendisine verdiği bilgileri dikkatle dinleyen Kaymakam Özdemir, ülkenin pandemi sürecinde olmasına rağmen, vatandaşların sorunlarını dinlemeye çalıştıklarını ve oda başkanlarının da(sizlerin görüşlerinden) ilçe için istişarelerde bulunmanın önemine vurgu yaptı.

Kaymakam Bilal Bozdemir, Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Ömer Koçar ile Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Ömer Ercan’ın kendilerine yaptığı hayırlı olsun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir