Get Adobe Flash player

Beypazarı kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları komisyonu bir engelli çocuğu daha sevindirdi.

Beypazarı kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları komisyonu bir engelli çocuğu daha sevindirdi.
-Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları komisyonu ilçe genelinde 50'nin üzerinde engelli çocuğu ve ailesini sevindirdi.08.01.2021 16:13

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları komisyonu ilçe genelinde 50'nin üzerinde engelli çocuğu ve ailesini sevindirdi.

Bu günde yine özel bir okula devam eden engelli Enes Çelik(13) adlı çocuğa, Beypazarı kent Konseyi Engelliler ve Kadın hakları Komisyonu tarafından, çocuğun yaşı itibariyle özel yaptırılan tekerlekli sandalye hediye edildi.

Beypazarı Kent Konseyi kadın Hakları Komisyonu başkanı Eski belediye başkanının eşi olan hamide Özalp, komisyon olarak 2020 yılında da olduğu gibi yeni yılda da ciddi çalışmalarda bulunacaklarını söyledi.

Geçen yıl 50'nin üzerinde engelliye tekerlekli bakırköy escort sandalye ve Akülü tekerlekli sandalye temin ettiklerini belirten Kent Konseyi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Hamide Özalp, şunları kaydetti.

“Hayırseverlerin de desteği sayesinde bugüne kadar 50 engelli çocuğu ve ailesini sevindirdik. Çalışmalarımız, engelliler üzerinde olsun Kadın hakları üzerinde olsun sürüyor. Yeni yıl içinde de engellinin, yürüyen ayağı olurken, kadınlarımızın da her zaman yanındayız. Bugünde Enes Çelik, oğlumuza tekerlekli, özel yapım bir sandalye verdik. Aileye ve çocuğumuza hayırlı olsun.”

Engelli Enes’in annesi Fatma Çelik, oğluna temin edilen tekerlekli sandalye dolayısıyla, Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu başkanı Hamide Özalp’e teşekkür ederek, "Allah onlardan razı olsun. Bu araçla oğlumu her yere götürebileceğim” dedi.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir