Get Adobe Flash player

Beypazarı şehidimiz var:

Beypazarı şehidimiz var:
Beypazarı Nüfusuna Kayıtlı , İzmir ilinde görev yapan genç bir polis memuru, görevi başında olduğu sırada, bir başka aracın çarpması sonucu, ağır yaralandı. Yaralı Polis Memuru Serkan Çağlayan, Hastanede şehit düştü.27.09.2019 09:07

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Nüfusuna Kayıtlı , İzmir ilinde görev yapan genç bir polis memuru, görevi başında olduğu sırada, bir başka aracın çarpması sonucu, ağır yaralandı. Yaralı Polis Memuru Serkan Çağlayan, Hastanede şehit düştü.

İzmir Emniyet Müdürlüğü, Bölge Trafik denetleme Şube müdürlüğü, Güzelbahçe Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğinde görevli iken;

İzmir İli Devlet Karayolunda uygulama noktasında bir araca işlem yaptığı sırada, diğer bir aracın çarpması sonrasında Ağır Yaralanan Polis memuru Serkan Çağlayan, 9 Eylül Devlet Hastanesine Kaldırılırken, yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit düştü.

2005 yılında mesleğe giren şehit Polis Memuru Serkan Çağlayan, evli ver bir kız çocuğu babası:

Şehidimiz Yarım Defin edilecek:

Şehidin cenazesi İzmir Emniyet Müdürlüğü Önünde yapılacak törenin ardından Beypazarı İlçesine getirilecek ve Yarın öğle namazının ardından şehitliğe defin edilecek.

Beypazarı Başınız sağ olsun.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir