Get Adobe Flash player

Beypazarı Şoförler Odası başkanı Ömer Ercan ve Beypazarı Demirciler Odası Başkanı Fazıl Yiğit, birlikte MHP İlçe Başkanına ziyarette bulundu:

Beypazarı Şoförler Odası başkanı Ömer Ercan ve Beypazarı Demirciler Odası Başkanı Fazıl Yiğit, birlikte MHP İlçe Başkanına ziyarette bulundu:
-Beypazarı ilçesinde oldukça üyeleri bulunan Şoförler Odası başkanı Ömer Ercan ile Beypazarı Demirciler Odası başkanı fazıl Yiğit, birlikte MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan’ı ziyaret etti.18.02.2020 10:29

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı ilçesinde oldukça üyeleri bulunan Şoförler Odası başkanı Ömer Ercan ile Beypazarı Demirciler Odası başkanı fazıl Yiğit, birlikte MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan’ı ziyaret etti.

Beypazarı Şoförler odası başkanı Ömer Ercan ve Demirciler odası başkanı Fazıl Yiğit, her iki odanın ilçede oldukça üyesi olduğunu ve üyelerin sorunlarını MHP ilçe başkanına anlattıklarını söyledi.

Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Ömer Ercan, MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan’ı ziyaretlerinde odalarımızın ve oda üyelerimizin sorunlarını sayın ilçe başkanına ileterek birçok konuda istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Ercan, MHP ilçe başkanı sayın Erdoğan Orhan’ın odalarımızın ve üyelerimizin sorunlarından net olarak bilgilendirmede bulunduklarını aktardı.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, her iki oda başkanının kendilerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “her iki oda başkanı kardeşimizle istişarelerde bulunduk ve odaların sorunlarını bize ilettiler, böylece odaların sorunları hakkında da bilgi sahibi olduk. MHP İlçe başkanlığı olarak Cumhur ittifakına gölge düşürmeden siyasi çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

İlçede köklü geçmişe sahip, Beypazarı Demirciler Odası Başkanlığı ve Beypazarı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının ve üyelerinin her zaman yanlarında ve destekçisi olacaklarını anlatan MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan Şunları kaydetti:

“Bundan sonra ilçede bulunan Oda başkanlarıyla zaman zaman bir raya geleceğiz. Dışarıdan görüldüğü gibi değil, üyelerin ve odaların çok sorunları var. Bunların da takipçisi olacağız. Kapımız sadece Oda başkanlarına değil, tüm ilçe halkına açıktır.

 

 

 

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir