Get Adobe Flash player

Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Tam kapasite çalışıyor.

Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Tam kapasite çalışıyor.
-Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi, geçen hafta kadrosuna kattığı 3 Sosyal Hizmet Uzmanı ile beraber, başta Beypazarı olmak üzere Nallıhan ve Güdül ilçelerine verilen hizmet potansiyelini ve kalitesini arttırdığını bildirdi.28.04.2020 23:45

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi, geçen hafta kadrosuna kattığı 3 Sosyal Hizmet Uzmanı ile beraber, başta Beypazarı olmak üzere Nallıhan ve Güdül ilçelerine verilen hizmet potansiyelini ve kalitesini arttırdığını bildirdi.

Kuruluş Müdürü Serkan Sağlam, yaptığı açıklamada; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının son dönem yapmış olduğu atamalarda, kuruma 3 Sosyal Çalışmacının katılmış olduğunu söyledi.

Başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyanın COVİD 19 Canla başla mücadele ettiğinin anlatan Sağlam, sebebiyle, özellikle hizmet bölgelerinde yaşayan; evde engelli bakım hizmetleri, sosyal ekonomik destek (SED) hizmetleri ile korunmaya muhtaç çocuk (KMÇ) hizmetlerinden faydalanan vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verme noktasında üst düzey bir çalışma yürütmekte olduklarını belirtti.

Acil vakalar haricindeki tüm çalışmaları merkez üzerinden yürüttüklerine değinen Sosyal Hizmet Merkezi müdürü Sağlam, Şunları kaydetti:

“Sağlıklı bir değerlendirme ve en doğru hizmet modelini belirleyerek gerektiğinde tüm tedbirlerimizi alarak başvurulara müdahil oluyoruz. Bizlerden hizmet alsın almasın tüm vatandaşlarımızın bizlere bakışı öyle olumlu ki; herhangi bir talebi olmasa bile, bizlere moral ve destek vermek için arayan onlarca insanımız var. Buradan hepsine ve herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve kapımızın her daim tüm vatandaşlarımıza acık olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.”

Şehit Yakınları,Gaziler ve 65 Yaş üstü tüm yaşlılarımızı arıyoruz:

Şehit Yakınları ve Gaziler ile 65 yaş üstü tüm yaşlıları geçen hafta başından itibaren belirli aralıklarla aradıklarını kaydeden Sağlam, “Beypazarı Rehberlik ve Araştırma Merkezindeki uzman arkadaşlarımızın da yardımıyla telefonla arıyor, hem ihtiyaçlarını sorarak Vefa Destek Grubumuza yardımcı oluyor hem de Psikososyal destek veriyoruz. En kısa zamanda salgın hastalık sebebiyle yaşadığımız bu zor günleri geride bırakmayı, hepimizin özlediği ve beklediği bahara kavuşmayı temenni ediyor. Biz sizler için dışarıdayız Beypazarı, Nallıhan ve Güdül, LÜTFEN SİZ EVDE KALIN, BİZ SİZE GELİRİZ” diye konuştu.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir