Get Adobe Flash player

Beypazarı Sosyal Hizmet merkezi Müdürlüğünden AK Parti İlçe başkanına ziyaret:

Beypazarı Sosyal Hizmet merkezi Müdürlüğünden AK Parti İlçe başkanına ziyaret:
-T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Merkezi Beypazarı İlçesinde bulunan Beypazarı-Nallıhan ve Güdül Sosyal Hizmet merkezi Müdürü AK Parti Beypazarı İlçe başkanına ziyarette bulundu.15.06.2020 20:49

BEYPAZARI (YT)- T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Merkezi Beypazarı İlçesinde bulunan Beypazarı-Nallıhan ve Güdül Sosyal Hizmet merkezi Müdürü AK Parti Beypazarı İlçe başkanına ziyarette bulundu.

Sosyal Hizmet merkezi Müdürü Serkan Sağlam, Kurumun Beypazarı ilçesinde kurulmasının akabinde hummalı bir çalışma yaparak, Kurumun varlığını ve kimlere hizmet verdiğini bölge halkına yani 3 ilçenin halkına ve idarecilerine anlatarak bilgilendirdiklerini söyledi.

Sosyal Hizmet merkezi müdürü Sağlam, AK parti ilçe Başkanı Mehmet Gökgöz’ü ziyaretinde, Kurumun yaptığı işler ve kimlere hizmet verdiği ve vermeye devam ettiği, Kuruma kimlerin başvuruda bulunarak, hangi alanda yardım ve destek alacağı bilgilerini İlçe başkanı ile paylaşmalarının ardından, İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, Sosyal hizmet merkezi müdürü Serkan Sağlam’ın kendilerini ziyaretinde Kurumun çalışma alanları ve yaptığı işler ile ilgili olarak kendisini bilgilendirdiğini ve bu bilgiler için kurum müdürü Serkan Sağlam’a teşekkür ettiğini söyledi.

İlçe başkanı olarak her zaman kurum temsilcilerine Beypazarı ile alakalı yapacakları çalışmalarda yardım ve desteklerini esirgemediğine değinen AK Parti Beypazarı İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, şu ifadelere yer verdi:

“Öncelikli olarak ilçede Kurumlar arsı diyaloğu sağladık  ve böyle olunca kurumlar arasındaki diyalog da giderek daha iyi bir duruma geliyor. Hal böyle olunca da Beypazarı’na gelecek hizmetler konusunda koordineli olarak hareket ederek süreci tamamlamaya çalışıyoruz. Beypazarı İlçesinde çalışma ve uğraşlarımız sonrasında; T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, burada Kurum müdürlüğü oluşturdu. Gerçekten kurum kısa süre içinde ilçenin genetik yapısını ortaya koyarak, kurumdan yararlanması gereken vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Bundan da halkımız çok memnun kaldı. Kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Biz ne yapıyorsak halkımız ve insanımız için yapıyoruz.”

AK Parti Beypazarı İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, Sosyal Hizmet merkezi müdürü Serkan Sağlam’ın kendilerini ilçe merkezinde ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarı dileklerini sunarken, desteklerini de esirgemeyeceğini kaydetti.

 

 

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir